malawiizmir.com site incelemesi

Merhaba arkadaşlar. Size çok güzel bir site hakkında bir bilgilendirme videosu çektim. Bu site gerek malzeme temini gerekse müşteri hizmetleri ile çok başarılı ve samimi bir site gerçekten.

malawiizmir adı üstünde İzmir’de. İletişim için tıklayın . Sitede kedi, köpek, balık, kuş, sürüngen gibi evde besleyeceğimiz canlılar için gerekli tüm ekipmanlar ve malzemeler var. Bizim ilgi alanımız direkt balıklar ve akvaryum dünyası olduğu için ben daha çok bu kısımlara baktım.

https://www.malawiizmir.com/kategori/balik linke tıklarsanız bir çok kategori açılacak. Balık yemlerinden akvaryumlara, akvaryumlardan kafa motorlarına, otomatik yemleme makinalarına, bitkili akvaryumlar için kumlara, akvaryum aydınlatmalarına, co2 ekipmanlarına, temizlik malzemelerine, test kitlerine ve bitki gübreleri gibi benzeri su düzenleyici bir çok yardımcı malzemeyi bulabilirsiniz. Ben İstanbul’da olduğum için malesef sadece site üzerinden takip ediyorum ancak malawiizmir aslında tam donanımlı bir petshop. İzmir’de olanların mutlaka gidip görmesini, çeşitli kategorideki ürünlerden faydalanmalarını tavsiye ediyorum.

Sitenin facebook grubu da çok güzel. Bir çok ürün hakkında detaylı açıklama ve paylaşımlar yapılıyor.
İşte burada >>

malawizmir.com benim alışveriş yaptığım bir site. Ben memnun kaldım arkadaşlar. Tavsiye ederim. Siz de deneyince verilen güzel hizmeti farkedeceksiniz eminim.

https://www.malawiizmir.com/