Marine Akvaryum Gezisi – Akvaryum İmalat ve Satış

İstanbul Avcılar’da çok güzel bir akvaryumcu keşfettim. Marine Akvaryum, tatlı su ve deniz akvaryumları kurulumları yapan bir firma. Ayrıca LIGHTHOUSE adında akvaryum aydınlatmaları yapıyorlar. Bu linkten direkt web sitelerine ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ben aslında buraya artemia almaya gitmiştim. Ancak içerisini görünce içimde “işi biliyorlar” hissi oluştu. Sonra sahibi Fazıl Bey’le konuşunca ve karşı tarafta tatlı su bölümümüz var deyince, “haydi o zaman bir video çekelim” dedim. İşte video aşağıda!

http://www.marineakvaryum.com/index.php

Herhalde son yıllarda gördüğüm en kalite japon balıklarını (gold fishleri) ve discusları gördüm diyebilirim. Firma da zaten üretici bir ruh olduğunu farkettim hemen. Tetrazonları yumurtlattıkları bir akvaryum var. Transgenetikleri de döktürmüşler, yavrular geziyordu. Bir tarafta su piresi üretim tankı bir tarafta artemialar kaynıyor. Yani çok belli bu işi severek ve hevesle yapıyolar.

Flower Horn sevenler buraya. Devasa bir flower horn var. Köpek gibi ya resmen 🙂 Hastası çok bu balığın.

Video da göreceksiniz, özellikle japonlardaki klas efsane. Discuslarda aynı şekilde. Hatta portakal renginden olan discuslardan yavru dahi almışlar. 20’ye yakın yavru anne-baba beraber ailece yaşıyorlar bir akvaryumda 🙂

Sonuç olarak benim gördüğüm şey, marine akvaryumda hem kalite hem de hobici ruh. İşte bu ikisi bir araya gelince böyle güzel şeyler ortaya çıkıyor. Akvaryum kurulumları ile ilgili referanslarını bu linkten görebilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki videoyu da izleyerek mağazada hangi balık türleri olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aktif facebook sayfası için tıklayın >>
Direkt sorularınız ve akvaryum imalatı, akvaryum kurulumu gibi sorularınız için fazil@marineakvaryum.net‘e mail atabilirsiniz. Ayrıca 0533 521 92 22’dan da whatsapp veya telefon yoluyla bilgi alınabilir.

Mağaza irtibat no : 0212 423 28 77