Beta Üretimine Devam Edecek miyim ?

Tabii ki evet. Beta Üretimine Devam. Ama beta üretiminde geçtiğimiz aylarda girdiğim yola devam ediyorum. Hatta daha da seçici şekilde. Çünkü şunu anladım. Balığı üretiyorsunuz ama alıcısına istediğiniz değerde ulaşması zor. Anca anlayan ve gerçekten betayı seven kişiler istediğiniz fiyatları veriyor.

Tüm Detaylarıyla Beta Balığı Üretimi >>

Yok pahasına satma delisi hiç olmadım asla da olmayı düşünmüyor. Anca giderim sıcak bir şehre yerleşirim. Orada aylık 10000 Balık üreteceğim ve direkt toptancılara vereceğim dersem fiyatları aşağı çekerim. Bu da büyük ve çok uzak bir hayal şu anda.

Halfmoon beta üretimine de devam mı ?

Evet devam. Ancak elimdeki eski üretim kanını artık tamamen çıkarıyorum. Sürekli aynı kandan yavru almak balıkların kalitesini düşürürken aynı zamanda da sürekli aynı renkleri vermeye başlıyor. Yeni yüklediğim videolarda gördüğünüz gibi fancy halfmoon olarak adlandırılan bir halfmoon beta çifti edindim. Balıklar biraz küçükler ancak önümüzdeki süreçte daha renli balıklar üretmek adına bu balıklardan ilerleyeceğim. Tabii ki ölmezlerse.

2023 beta üretimi ile ilgili ne durumdayım ?

Selam arkadaşlar, malesef 2020’den beri ülkemizde başlayan konut krizi nedeniyle bende mağdur oldum. İlk ciddi üretime girdiğim evden 2022’de mecburen taşınmak zorunda kaldım. Taşınırken her şeyimi tek tek yeni taşınacağımı eve taşıdım. Ancak diğer işleriminde yoğunluğu ve fiyatların inanılmaz yükselmesi sebebiyle bir karar vererek beta üretimini bıraktım. Şu an 1 tane bile betam yok 🙂 Ama bu ay (eylül) ufak bir akvaryum kurup burak abiden bir beta almayı düşünüyorum.

Okuduğunuz bu sayfada beta üretimine devam sorusuna anlaşılır bazı yanıtlar verdik.

YouTube Beta Balığı Üretim Videolarımı İzleyin >>